Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024850/0014 +

Walter Eckert *

(Leobersdorf/N.Ö. 1913-2001 Wien) Büste, signiert links oben: Eckert, rückseitig signiert: Eckert, Mischtechnik auf Papier, ca. 85,5 x 42,5 cm, verglast (Plexiglas), gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

04.02.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

Walter Eckert *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online