Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074981/0000

Peter Brandstätter *

(Spittal 1917-2015) "Mutter mit Kind", signiert Brandstätter, Öl auf Platte, 62 x 31,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2020 - 10:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Brandstätter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online