Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074894/0000

Krippenfiguren

Lindenholz, polychrom, staffiert, Josef, Maria und Jesukind, 6 Assistenzfiguren, 8 Tierfiguren, Höhen 2-12 cm, zweites Drittel 20 Jhdt.

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2020 - 10:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Krippenfiguren

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2020 - 10:27
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online