Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016138/0072

Eva Meloun

(20. Jhdt.) "Gartenzaun", Öl auf Holz, 17 x 25,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel, Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2020 - 10:44

Vyvolávací cena:

Eva Meloun

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2020 - 10:44
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online