Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-072603/0000

Alois Lebeda *

(1871-1953) "Alt-Steyr", signiert A. Lebeda, betitelt, Öl auf Karton, auf Holz, 32 x 44 cm, gerahmt, geringe Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2020 - 10:55

Vyvolávací cena:

Alois Lebeda *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2020 - 10:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online