Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074762/0000

Willi Götzl

(Zeltweg 1907-1978 Villach) "Winterlandschaft", signiert Willi Götzl, datiert 1976, Aquarell, Bleistift auf Papier, 34 x 44 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2020 - 10:56

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Willi Götzl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.02.2020 - 10:56
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online