Walter Melcher *
(Klagenfurt 1962 geb.) "Mondscheinsonate", revers signiert Walter Melcher, beschriftet Lido di Venezia 10. Dezember 86, Mischtechnik auf Leinwand, 150 x 115 cm, gerahmt, partiell mit Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Walter Melcher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |