Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021627/0011

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

, "Mutter mit Kindern", Öl auf Karton, ca. 55,5 x 45 cm, gerahmt

03.02.2020 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 03.02.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online