Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069142/0003

Ignaz Bednarik *

(Orsova 1882-1963 Bukarest) Junges Paar unter blühenden Bäumen, signiert I. Bednarik, Aquarell auf Papier, 46 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.02.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:

Ignaz Bednarik *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online