Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104300/0001

Nach Rembrandt Bugatti - Kuh,

Bronze, braune Patina, Plinthe bezeichnet und datiert"Rembrandt 1901", schwarzer Holzsockel, 33,5 x 16 cm, Höhe 25 cm, 2. Hälfte 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

05.02.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Nach Rembrandt Bugatti - Kuh,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 05.02.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online