Čís. položky 139-102996/0015

St. Petersburger Schale,

St. Petersburger Schale, - Starožitnosti

Silber, Innenvergoldung, rund, vier Füße mit Blattansatz, Dm.23 cm, Gewicht 597 g, Meisterzeichen A. Sper, St. Petersburger Stadtmarke und Beschaumeisterzeichen Dimitrij I. Twerskoj 1844, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.02.2020 - 15:01

Cena:
EUR 1.240,-

St. Petersburger Schale,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Starožitnosti
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.02.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online