6 Lammhults Sessel,
Material: Holz/Metall, gebraucht, ohne Gewähr
06.02.2020 - 15:20
- Dosažená cena: **
-
EUR 100,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 10,-
6 Lammhults Sessel,
Material: Holz/Metall, gebraucht, ohne Gewähr
Horká linka kupujících
Po-Pá: 8.00 - 15.00
technik@dorotheum.at +43 1 602 04 58 |
Aukce: | EVN-Büromöbel |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 06.02.2020 - 15:20 |
Místo konání aukce: | online |
Prohlídka: | 03.02.2020, 8 Uhr bis 16 Uhr, EVN AG |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 2019 Kamptal DAC Riesling Ried Zöbinger Heiligenstein Alte Reben Erste ÖTW Lage, Weingut Bründlmayer, Niederösterreich, 100 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Franz Josef I.
- .gestempelt/*/** - Großbrit. - Sammlung 1840/1970 inkl. Auslandspostämter,
- Poststück - Österr. 1945 - Stempelprovisorium von POTTENBRUNN (Großbuchstaben) auf Kuvert vom 14.7. 1945,
- Paar Kerzenständer, 1. Hälfte 20. Jhdt.,