Čís. položky 301-444920/0001

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Gold 750, RW 53, 3 g, Tragespuren WARE AUS PRIVATBESITZøg3

26.02.2020 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 552,-
Cena:
EUR 552,-

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Klenoty
Online do: 26.02.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online