Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037680/0032

Hannes Baier *

(Innsbruck 1941 geb.) Hallein mit Rathausturm, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 40 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.02.2020 - 15:40

Vyvolávací cena:

Hannes Baier *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2020 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.02. - 13.02.2020