Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102750/0018

2 Schalen,

Nishapur, Iran, 10-12. Jh., Keramik, 1 Schale mit buntem Vogeldekor, Dm. Ca. 18,5 cm, die andere Schale engobiert, mit dunkelbraunem OrRnamentdekor Dm. 22 cm, beide Schalen gebrochen, restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.02.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

2 Schalen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.02.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 11.02.2020