Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105458/0007

Drei watoji-hon, Japan, 19. Jh.,

blau-, grün- und grau farbene hôshi (Buchdeckel), yotsume-toji-Bindung, alle beschädigt, von 16,7 x 10,5 bis 22 x 15,1 cm,(CT)

Expert: Mag. Christina Tolar Mag. Christina Tolar
+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

11.02.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.02.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 11.02.2020