Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-430930/0001

Brillant Diamant Farbsteinbrosche

Gold Weißgold 585, Brillanten Altschliff- und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,45 ct, Rubin, Saphir, 8,1 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen øg8

25.02.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Schmuck
Datum: 25.02.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online