Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024495/0001

Georg Gerlach *

(Berlin 1874-1962 Wien) Sonnenblumen vor Alpenlandschaft, signiert: Gerlach., Öl auf Leinwand, ca. 80 x 60,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.02.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Georg Gerlach *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.02.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online