Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024523/0011

Wilhelm Traeger *

(Wien 1907-1980 Ried im Innkreis) Motiv aus Bad Aussee, signiert: W. Traeger, datiert: (19)51, betitelt, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 40,5 x 58 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.02.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Wilhelm Traeger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.02.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online