Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024523/0012

Adolf Rauch

(Ried im Innkreis 1894 geb.) Eisstockpartie, signiert: Rauch, Öl auf Leinwand auf Platte, ca. 49 x 44 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.02.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adolf Rauch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.02.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online