Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024523/0013

Max Schlager *

(Linz 1906-1982) Stillleben, signiert: Max Schlager, datiert: 1962, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 49,5 x 39 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.02.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Max Schlager *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.02.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online