Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024829/0001

Max Liebermann

(Berlin 1847-1935) Studie zu "Die Braut von Korinth", handsigniert: M Liebermann, Lithographie auf dünnem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 13 x 14 cm, fleckig, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.02.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Max Liebermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.02.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online