Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024565/0004

Elisabeth Wienerroither *

(Linz 1930-2017) Richard Wagner - Parsifal, signiert: E Wienerroither, datiert: 2002, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 46 x 64 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.02.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

Elisabeth Wienerroither *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.02.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online