Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025006/0001

Franz Xaver Weidinger *

(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Landschaft mit pflügendem Bauer, signiert: F. X. Weidinger, Aquarell über Bleistift auf Papier, ca. 18 x 24,5 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.02.2020 - 15:34

Vyvolávací cena:

Franz Xaver Weidinger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.02.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online