Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Bambola, monogrammiert: E. H., undeutlich datiert, betitel, Pastellkreide auf Papier, Blattgröße ca. 23 x 29 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.02.2020 - 15:35
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2020 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: