Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024983/0001

Othmar Wagner *

(Linz 1924-2016 Lichtenberg/Linz) Der Freinberg oberhalb der Donau, signiert: O. Wagner, datiert: 1999, rückseitig betitelt: Donaudurchbruch, rückseitig signiert: O. Wagner, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 53 x 70 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.02.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

Othmar Wagner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.02.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online