Hermann Haider *
(Linz 1938 geb.) Im Garten, signiert: Haider, Öl auf Holz, ca 23,5 x 24,5 cm, teils blattversilberter Rahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.02.2020 - 15:44
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Hermann Haider *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2020 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-