Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024946/0006

Franz Ecker *

(Bad Hall 1943-1999 Linz) Abstrakte Komposition, monogrammiert: E F, Acryl auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 24,5 x 24 cm, verglast (Plexiglas), gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.02.2020 - 15:45

Vyvolávací cena:

Franz Ecker *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.02.2020 - 15:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online