Čís. položky 110-022207/0007

Wandhängegarderobe

1. Hälfte 20. JH., verchromtes Metall - Sprossengestell mit Hutablage und 6 verschiebbaren Haken, Breite ca. 96 cm, Altersspuren

17.02.2020 - 11:06

Vyvolávací cena:

Wandhängegarderobe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.02.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.02. - 17.02.2020