Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022119/0001

Katze

, 1. Hälfte 20. Jh., Keramik, ohne Marke, ziegelroter Scherben, anthrazitfarben glasiert, Höhe 37 cm, mehrfach bestoßen

17.02.2020 - 11:33

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Katze

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.02.2020 - 11:33
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.02. - 17.02.2020