Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104336/0001

Russische Ikone,

Holz, farbig bemalt, Metall vergoldetes Oklad, Darstellung der Hl. Katahrina, 33,5 x 26,5 cm, 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

18.02.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Russische Ikone,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 18.02.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online