Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 49

Carry Hauser *

(Wien 1895-1985 Rekawinkel/NÖ) Landschaft - um 1911, unsigniertes Pastell auf Papier, ca. 45,5 x 31,5 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt Ruf 400

Literatur:
C. Cabuk, Carry Hauser - Monografie und WKVZ, Abb. S. 208/Z11;

Provenienz:
Wiener Sammlung

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.02.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Carry Hauser *

Literatur:

Provenienz:
Wiener Sammlung

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy 20. století
Datum: 27.02.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2020