Čís. položky 83

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

(Budapest 1877-1964) Kätzchen und Veilchenstrauß, signiert unten rechts: Rainer-Istvanffy Gabriella, Öl auf Sperrholz, ca. 22 x 26,5 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.02.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy 20. století
Datum: 27.02.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2020