Giovanni Battista Salvi,
called Il Sassoferrato (Sassoferrato 1609-1685 Rome) zugeschrieben Jahreszeiten, bezeichnet G. Salvi, Öl auf Holzplatte, je 30,5 x 14,5 cm, in bronzefarbigem massegezierten Holzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
24.02.2020 - 14:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Giovanni Battista Salvi,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.02.2020 - 14:02 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Giovanni Battista Salvi, called il Sassoferrato
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,- -
Giovanni Battista Salvi, called il Sassoferrato and Workshop
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,-