Čís. položky 091-119480/0000

rhundert Marienbildniss, unsigniert, Öl auf Blechplatte in bronzefarbigen Ochsenaugenstabrahmen, Bildausschnitt 19 x 14 cm, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

24.02.2020 - 14:04

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 24.02.2020 - 14:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online