Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023391/0026 -

Ernst Graner

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien, Studium an der Wiener Akademie, tätig als Landschafts- und Genremaler) Karlskirche Wien, handsigniert, datiert E Graner 1903, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 22 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.02.2020 - 14:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Ernst Graner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 24.02.2020 - 14:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online