Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023592/0002

Heinz Karner

(geb. 1940 in Korneuburg, bevorzugt Motive steirischer Landschaften Uund Veduten) "Blick in die Vergangenheit", handsiegniert H Karner, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 20,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.02.2020 - 14:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinz Karner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 24.02.2020 - 14:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online