Čís. položky 091-119728/0000

Nic (Nikolaus) Wenky

(Fünfkirchen 1893-1946 Graz) rückseitig betitelt "SommerMotiv aus St. Peter", handsigniert Nic Wenky, Öl auf Karton, Bildausschnitt 48,5 x 57,5 cm, gerahmt, Schürfstelle

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

24.02.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:

Nic (Nikolaus) Wenky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.02.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online