Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14

Heriz,

Iran, ca.433 x 102 cm, Anfang 20. Jh. Gesuchter dekorativer Läufer in gutem Florzustand. Enden und Ränder teilweise beschädigt. Verschmutzt.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

20.02.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heriz,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Koberce
Datum: 20.02.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online