Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048325/0013

Brillant Garnitur zus. ca. 2 ct

Gold 585, tlw. rhodiniert, best. aus: Ring, RW 62, Anhänger, 8,3 gøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.02.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 21.02.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.02. - 20.02.2020