Careehalskette
Gold 585, Länge ca. 70 cm, 9,4 gøG9
20.02.2020 - 10:54
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Careehalskette
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.02.2020 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.02. - 20.02.2020 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring zus. ca. 0,28 ct
- .gestempelt/Briefstück - Sehr reichh. Sammlung Abstempelungen Böhmen/M.,
- Deckelvase, Augarten, Wien, 2. Hälfte 20. Jahrhundert
- Saphirring ca. 2,20 ct