Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037618/0014

Uriel Birnbaum *

(Wien 1894-1956 Amersfoort) Auf einem anderen Stern - um 1925, Farblithografie, im Druck signiert: uriel, ca. 31 x 24 cm, Blattgröße ca. 40 x 29 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.02.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Uriel Birnbaum *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.02.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.02. - 20.02.2020