Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038187/0018

Paul Wunderlich *

(Eberswalde 1927-2010 SaintPierre-de-Vassols) Akt auf Sessel, signiert untne rechts: Wunderlich, Serigrafie, Auflagenr. 165/1000, ca. 53,5 x 41 cm, Blatt ca. 70 x 55 cm, Passepartout, verglast, Rahmen mit Abriebstellen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.02.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

Paul Wunderlich *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.02.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.02. - 20.02.2020