Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048304/0008

Diamant Saphirring

Platin 950, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,70 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 4,1 g, RW 50øg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.02.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
Vyvolávací cena:

Diamant Saphirring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 27.02.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.02. - 26.02.2020