Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048171/0010

Diamant Anstecknadel zus. ca. 0,30 ct

Gold 585, Platinauflagen, Saphire, Altschliffdiamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 2,3 gøg2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.02.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 282,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 27.02.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.02. - 26.02.2020