Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036526/0467

Trinkserviceteile "Isabella", Fa. Nachtmann, 20. Jahrhundert

farbloses Glas, 92 Stück: 8 Weingläser (H 20 cm), 14 Weingläser (H 18 cm), 18 Weingläser (H 17,2 cm), 10 Süßweingläser (H 15,7 cm), 14 Sektgläser (H 21,3 cm), 11 Champagnerschalen (H 14,7 cm),13 Likörschalen (H 12,2 cm), 2Sherrygläser (H 16,5 cm), 2 Karaffen mit Stöpsel (H 30 cm), Kuppaansatz gekerbt, Gebrauchsspuren, teils minimal bestoßen

richard.krautgartner@dorotheum.at

03.03.2020 - 10:40

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.03.2020 - 10:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online