Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-458713/0006

Brillant-Diamantring (tlw. behandelt) zus. ca. 2,40 ct

Gold 585, 1 behandelter Brillant ca. 1,30 ct, 4 kleinere Brillanten und ein Altschliffdiamant zus. ca. 1,10 ct, RW 56, 17,2 g, unbedeutender HaarrissøG17

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

25.02.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 25.02.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online