Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-459515/0007

Altschliffbrillant Saphirring um 1900

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Diamanten zus. 0,36 ct, RW 59 6,8 g, Innengravur, Saphir etwas abgerieben

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

25.02.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 25.02.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online