Muschelcamee Brosche
Gold 580, tlw. feinvergoldet, geschnittenes Damenportrait, Maße ca. 19 x 24 mm, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,9 g, Druckstellenøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.02.2020 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Muschelcamee Brosche
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.02.2020 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.02. - 27.02.2020 |