Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104666/0008

2 Krüge,

19. Jh., Majolika, farbig gemalte figurale und florale Motive, Höhe 15 und 21 cm, etwas bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

26.02.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

2 Krüge,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 26.02.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online